Underworld: Blood Wars

kan, mit, karanlık

nerede izlenir: DVD

nasıl izlenir: Sabaha kadar oturduktan sonra gün doğumu vakti yaklaşırken yalnız ya da arkadaşlar ile birlikte.

Serimizin 5. Filmi de bizlere ulaştı sonunda. Aslında çok seveni olmamakla birlikte ne zaman boş vakit bulursam izlemeye çalışırım. Eğer Amerikalılar tutan bir şey bulurlarsa onu senede bir bölüm yayınlanan diziye çevirme konusunda çok başarılılar.

Bir önceki filmde kendi soyundakilere savaş açan Selene (Kate Beckinsale) bu sefer özüne dönüp soyunu kurutmaya çalışsan kurt nesline topa tüfekle giriyor. Topla tüfekle diyorum çünkü hakikatten öyle. Vampir ve kurtların birbirlerine ağır makinalı silahlarla dalmaya başladıklarını görünce, bu işler ne ara bu seviyeye geldi yahu diye derin düşüncelere gark olmadım değil. Lakin silah falan boş işler aga bizim olayımız sertlik, yumruk yumruğa demeleri de çok uzun sürmedi.

Bu tarz filmleri eğer mantıklı yanlar arayarak izlerseniz hiç zevk alamayacağınızı şimdiden belirteyim. Vampir ve kurt çatışmalarını seven ve aksiyon arayan kişilerdenseniz sizi tatmin edebilir, şahsen ben pek beğenmesem de bu yoklukta tatmin oldum diyebilirim.

1 Comment

  1. Yorumlarınızın birçoğuna katılıyorum sayın yazar özellikle aksiyon sahneleri ile ilgili olan kısımlara. Bir küçük güncelleme ile yazım hatalarını da düzeltebilirseniz süper olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir