BRIGHT

orta dünya, yeni dünya, büyü, seçilmiş, bright

nerede izlenir: Netflix

nasıl izlenir: Arkadaşlar ile birlikte orta dünya hasreti gidermek için izlenir.

Onlarca kaliteli reklam ve özel videolar herkes gibi beni de “Bright” izlemeye itti. Özellikle Will Smith hasreti çeken bir nesilin evlatları olarak heyecanımız gün geçtikçe artmaya devam etti, vakit geldi.

Orta dünya ile harmanlanan yeni dünyayı, bir nevi insanlaştırılmış orklar ve elfler ile güzelleştiren Bright; ana hikayesi, David Ayer’in yönetmenliği, Will Smith ve Joel Edgarton’ın oyunculuğu sayesinde akıllarda güzel bir yerlerde kalacak fakat tekrar açılıp izlenebilme ihtimalini düşük görüyorum. Vasat altında seyreden senaryosu hep bir şeyleri eksik bırakmış gibime geldi, sadece ben de öyle hissetmiş olabilirim. İşlenen hikaye az klişe amma velakin çok temiz, güzelce dizi yapsana sen onu! Neden film için direttin? “İsimler büyük, kaşesi yüksektir.” düşüncesi aklımızdan geçti de yüce Netflix kimleri kimleri oynattı, biliyoruz. Neyse…

Bu siteye izlenemeyecek filmleri yazmıyoruz, bu çok net. Zaten her film hasbelkader izlenir. Biz, sadece beğendiklerimizi paylaşıyoruz. Bright için bir yanımız buruk… bakalım siz ne düşüneceksiniz.

1 Comment

  1. Geri bildirim: TAU |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir